Kontakt

UNDP's nordiske kontor

   
Camilla Brückner
Direktør
camilla.bruckner@undp.org
+45 45 33 60 01

Trygve Ölfarnes
Souschef
trygve.olfarnes@undp.org
+47 40 10 13 05

Danmark

   
Mette Fjalland
Kommunikation og Partnerskabsrådgiver
mette.fjalland@undp.org
+45 45 33 60 08
Stine Junge
Privatsektor ansvarlig
stine.junge@undp.org
+45 45 33 60 02
Michael Toft
Finans- og Administrationsansvarlig
michael.toft@undp.org
+45 45 33 60 10
Edna Muratagic
Administration og Sekretariat
edna.muratagic@undp.org
+45 45 33 60 23
 
Erica Larsson
Finans- og Administrationsmedarbejder
erica.larsson@undp.org
+45 45 33 60 21
Nina Meiniche
Praktikant
nina.meiniche@undp.org
Juliane Nordquist
Praktikant
juliane.nordquist@undp.org
UNDP Danmark
Marmorvej 51
2100 København
+45 45 33 60 00

Norge

   
Eirik Talleraas
Kommunikation og Partnerskabsrådgiver
eirik.talleraas@undp.org
+47 96 01 44 96
 
UNDP Norge:
Kongens gate 12
0153 Oslo
 
Besøg vores norske side  
   

 

 

 

Sverige

 

 

 

Caroline Åberg

Kommunikation og Partnerskabsrådgiver

caroline.aberg@undp.org

+46 8 545 232 50

Albert Askeljung

Projekt Assistent

albert.askeljung@undp.org

+46 76 140 34 46

Carolina Given-Sjölander

Kommunikationsansvarlig

carolina.given.sjolander@undp.org

 

Matilda Carlsson

Kommunikationsassistent

matilda.carlsson@undp.org

 

 

Besøg vores svenske side

 

UNDP Sverige:

Norrsken House

Birger Jarlsgatan 57C

Stockholm, Sverige

Finland


Sandra Kousa

Kommunikationsmedarbejder
sandra.kousa@undp.org

UNDP Finland:

Marmorvej 51
2100 København
+45 45 33 60 00
 
Besøg vores finske side
   
   
   
   

UNDP Rundt om i verden

Du er her UNDP Danmark Repræsentationskontor
Gå til UNDP globalt